ستروکیت
Page Loder

امروزه آیکون‌ها را در همه جا می‌بینیم. بسیاری از آن‌ها آنقدر جهانی شده‌اند که با اولین نگاه به آن‌ها، یک محصول، برند و یا یک مفهوم منحصر به فرد بدون ذکر حتی یک کلمه در سرمان ظاهر می‌شود.

تحقیقات نشان داده که با استفاده صحیح از آیکون‌ها در نرم‌افزار‌ها، اپلیکیشن‌های موبایل و طراحی سایت، رابط کاربری(UI) و تجربه کاربری(UX) به میزان قابل توجهی بهبود پیدا می‌کند و محیط برای کاربر لذت‌بخش‌تر می‌شود. بعلاوه امروزه برخی از آیکون‌ها توانسته‌اند مانند یک زبان بین‌المللی قابل فهم برای همه، نماد‌ مفهوم خود شوند. پس قطعا نمی‌توان تاثیر آیکون‌ها را نادیده گرفت.

در اینجا، بخش دانلود رایگان آیکون‌ ستروکیت، می‌توانید مجموعه‌های منحصر به فرد آیکون‌ها را ببیند و برای پروژه‌های خود دانلود و استفاده نمایید.

دانلود پکیج آیکون های خدمات هتل

می‌توان گفت که اهمیت آیکون‌ها در زمینه رابط کاربری امروزه اجتناب ناپذیر است و تقریبا هیچ پایگاه خدماتی و اطلاعاتی از آن غافل نمی‌شود. با رشد تکنولوژی و همگانی شدن خدمات اینترنتی، هتل‌ها و به کل مراکز گردشگری نیز از این قائده جا نماندند و فرهنگ معنایی آیکون‌های خود را در زمینه کاری‌شان ترند کردند.

دانلود پکیج آیکون‌های آموزشی

پکیج آیکون‌های آموزشی را بصورت رایگان دانلود کنید و در طراحی سایت و طراحی‌های گرافیک خود استفاده نمایید.

دانلود پکیج آیکون‌های پزشکی

آیکون‌ها یکی از عناصر به ظاهر بی‌اهمیت است که تاثیر نسبتا زیادی به ظاهر و احساس کلی رابط کاربری می‌دهد. طراحان وب و موبایل همیشه دنبال پکیج‌های با کیفیت هستند.

دانلود رایگان پکیج آیکون‌های شبکه‌های اجتماعی

دانلود رایگان پکیج آیکون‌های شبکه‌های اجتماعی

هیچ وب سایتی بدون آیکون شبکه‌های اجتماعی کامل نیست. امروزه همه چیز از امضای ایمیل و کارت ویزیت گرفته تا پوسترها و ویدئوها از آیکون‌ها استفاده می‌کنند.

دانلود رایگان پکیج آیکون‌های خوراکی

اگر به آیکون‌های جالب خوراکی نیاز دارید، می‌توانید جستجو را متوقف کنید. ما پکیج این آیکون‌ها را برای شما فراهم کرده‌ایم. 

آیکون‌های آلات موسیقی (۳۹ آیکون، PNG، SVG )

موسیقی نقش بسیار مهمی را در فرهنگ‌های مختلف بازی ‌می‌کند و در هر فرهنگ به گونه‌ای متفاوت ظاهر می‌شود.

موسیقی یک راه عالی برای بیان افکار و خلاقیت‌های بشر است. آلات موسیقی حتی در برخی موارد در زمینه‌های درمانی و بهبودی استفاده می‌شوند.

مجموعه زیبایی از آیکون‌های متحرک (دانلود)

انیمیشن‌ها در راس بزرگترین پیشرفت‌های طراحی وب سایت در سال 2015 قرار گرفته‌اند. در همین راستا ما برآن شدیم تا مجموعه ای منحصر بفرد از آیکون‌های انیمیشنی را از Animaticons به شما معرفی کنیم.

ورود به پنل کاربری
09127107851
setrokate_support