معرفی کامل زبان JavaScript

جاوا اسکریپت چیست؟

جاوا اسکریپت یک زبان برنامه‌نویسی front-end یا همان سمت کاربر است. پیشنهاد می‌کنیم اگر با دیگر زبان‌های Front-end یعنی HTML و CSS آشنا نیستید برای درک بهتر این مقاله، نخست آن‌ها را مطالعه کنید.

چگونه اسلایدر رنج عدد در صفحات وب ایجاد کنیم

شاید دیده باشید در برخی از سایت‌ها که محصولات یا خدماتی را بفروش می‌رسانند فیلترهایی را در کنار صفحات خود قرار می‌دهند تا کاربر با اعمال این فیلترها به محصول سریع‌تر دسترسی پیدا کنند.

ساخت وب سایت های تمام صفحه با قابلیت اسکرول

ساخت وب سایت‌هایی تمام صفحه که با اسکرول کردن بین صفحات آن بتوان جابه‌جا شد تا به حال به این اندازه ساده نبوده است. در این مطلب ما به معرفی پلاگین جی‌کوئری fullPage.js می‌پردازیم که با آن می‌توان صفحات وب تمام صفحه با قابلیت اسکرول در آن‌ها را ایجاد کرد.

دانلود پکیج آیکون‌های آموزشی

پکیج آیکون‌های آموزشی را بصورت رایگان دانلود کنید و در طراحی سایت و طراحی‌های گرافیک خود استفاده نمایید.

ساخت صفحه سوالات متدوال

ساخت صفحه سوالات متداول برای وب سایت با بوت استرپ

سوالات متداول یکی از مفیدترین صفحات یک وب سایت است. در این مطلب به شما آموزش خواهیم داد که چگونه با استفاده از بوت استرپ آکوردین می‌توانید این قسمت را برای وب سایت خود ایجاد کنید.

ساخت اسلایدر با بوت استرپ ۴

اگر از فریم ورک بوت استرپ در طراحی سایت‌های خود استفاده می‌کنید می‌توانید با استفاده از این آموزش اسلایدرهایی را برای سایت خود طراحی کنید و جلوه‌ی زیباتری به وب سایت خود دهید.

چهار مورد از بهترین ابزارهای سئو برای طراحان سایت

ابزارهای زیادی برای سئو وجود دارند که این باعث شده است انتخاب بهترین ابزار در میان آن‌ها دشوار به نظر برسد. برای ساده کردن این کار، ما چهار مورد از بهترین ابزارهای سئو را به شما معرفی می‌کنیم که می‌توانید در جریان کار طراحی سایت ار آن‌ها استفاده کنید و هزینه زیادی هم صرف نکرده باشید.

دانلود پکیج آیکون‌های پزشکی

آیکون‌ها یکی از عناصر به ظاهر بی‌اهمیت است که تاثیر نسبتا زیادی به ظاهر و احساس کلی رابط کاربری می‌دهد. طراحان وب و موبایل همیشه دنبال پکیج‌های با کیفیت هستند.

ورود به پنل کاربری
021-88748704
setrokate_support