SEO

 • چگونه یک کسب و کار کوچک در رقابت با رقیبان سرسخت خود می‌تواند پیروز میدان باشد؟

  رشد کسب و کارهای کوچک

  خیلی ناامیدکننده است نه؟
  برای شما واضح است که محصول شما بهترین محصول موجود در بازار است، اما با این‌حال فاصله شما تا هدف مورد نظرتان بسیار زیاد است.

 • ۱۱ استراتژی‌ سئو در سال ۲۰۱۶

  همه چیز در اینترنت در همگام بودن خلاصه می‌شود. بطور طبیعی نمی‌توان انتظار داشت که شما بتوانید با هرآنچه در اینترنت بارگذاری و به شما پیشنهاد می‌شود همگام باشید. اما اگر شما کسی هستید که درباره موضوع علم و دانش در اینترنت فعالیت می‌کنید باید توجه داشته‌ باشید که در مرحله اول باید جایگاهی مرتبط را برای مطالب خود بیابید تا کاربران علاقه‌مند با آن موضوع بتوانند آن را براحتی یافته و آن‌ها را ترغیب کنید تا مطلب شما را بخوانند.

 • ۱۱ استراتژی و تکنیک سئو در سال ۲۰۱۸

  تکنیک های سئو

  در دنیای دیجیتال امروزه، راه اندازی یک کسب و کار آنلاین یکی از ضروری‌ترین ارکان موفقیت شما به حساب می‌آید اما در نظر داشته باشید که این حضور آنلاین، به تنهایی نمی‌تواند منجر به موفقیتتان در جذب مخاطب شود.

 • Bounce Rate چیست و چگونه آنرا بهبود دهیم؟

  Bounce Rate درصد بازدیدکنندگانی است که به یک صفحه از سایت شما وارد شده‌اند و بدون آنکه وارد صفحه دیگری از سایت شده یا با آن تعاملی داشته باشد از سایت خارج شده اند.

 • پنج راه برای بهبود سئوی وب‌سایت

  سئو (SEO)، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو تبدیل به یک ابزار بازاریابی شده‌است و برای آنکه وب‌سایت شما عملکرد مناسبی داشته باشد ضروری است. اگر شما درباره ایجاد و نگهداری سئو برای وبسایتتان تجربه‌ای ندارید یا تجربه شما کم است مواردی هستند که شما می‌توانید انجام دهید تا به بهتر شدن عملکرد وب‌سایت شما کمک کنند.

 • پنج قدم تا طراحی سایت سئو

  پنج قدم تا طراحی سایت سئو

  همواره به یاد داریم زمانی را که در کسب و کارها،  کتاب های معرفی مشاغل و تبلیغاتی برای یک تجارت موفق نقش بسزایی داشتند. روال کار به آن صورت بود که چنانچه به یک لوله کش یا دکتر نیاز می‌شد، تنها کافی بود داخل کتاب به جستجوی آن مورد بپردازیم.

 • چگونگی ارزیابی محتوای سایت‌ توسط موتورهای جستجو؟

  چگونگی ارزیابی محتوای سایت‌ توسط موتورهای جستجو؟

  به عنوان بخشی از فرآیند امتیازدهی، موتورهای جستجو می‌بایست قادر باشند تا ماهیت محتوای به کار گرفته شده در هرسایتی که در بین آن می‌خزند را درک کنند. برای رسیدن به این مقصود و تحلیل ماهیت هر صفحه، موتورهای جستجو به تحلیل کلمات و عبارات ظاهر شده در هر صفحه می‌پرازند.

 • چه محتوایی از دید موتورهای جستجو پنهان می‌ماند

  چه محتوایی از دید موتورهای جستجو پنهان می‌ماند

  دانستن این‌ موضوع که چه چیزهایی توسط موتورهای جستجو قابل مشاهده نیستند، می‌تواند به شما بعنوان یک طراح سایت کمک بسیاری کند که در نتیجه آن، می‌توانید محتویاتی مناسب برای صفحه وب سایت خود انتخاب کنید و به ربات‌ها  در درک کردن هرچه بهتر محتوای وب‌ سایت کمک کنید.

 • طراحی سایت ریسپانسیو چیست و چرا باید به آن اهمیت بدهیم؟

  طراحی سایت ریسپانسیو راهی برای ساختن یک سایت واحد است که به طور مؤثر در هر دو مرورگرهای کامپیوترهای رومیزی و دستگاه‌های موبایل بیشماری که در بازار هستند کار کند. معماری ریسپانسیو (واکنش‌گرا) به شما بهترین تجربه وب‌گردی را می‌دهد چه دستگاه شما یک موبایل، تبلت یا نوت بوک باشد صرف نظر از سیستم عامل.

 • نتایج جستجو در گوگل چگونه بدست می‌آیند؟

  نتایج جستجو در گوگل

  آیا می‌دانید موتورهای جستجویی مانند گوگل، چگونه در بین میلیون‌ها صفحه وب سایتی که وجود دارند، به جستجو در بین آن‌ها می‌پردازند و به آن‌ها امتیاز می‌دهند، تا بتوانند به ازای پرس و جو که شما تایپ می‌کنید نتایجی را برای شما به نمایش بگذارند؟