ستروکیت
Page Loder

تنها برای یک دقیقه به موفق‌ترین افرادی که در زندگی شخصی خود می‌شناسید فکر کنید. می‌توان حدس زد که آن‌ها دید خوبی از خود به افراد منتقل می‌کنند، بسیار مولد هستند و خط فکری آن‌ها از دیگران متفاوت است. به هر حال حتما نشانه‌ای وجود داشته که باعث شده نام آن‌ها به ذهن شما خطور کند.

تا به حال برای‌تان پیش‌آمده که ناخواسته به موقعیت و نفوذ این افراد حسودی کنید و جای آن‌ها باشید؟ اگر همینطور است نیازی نیست تا دیگر حس خود را جریحه دار کنید.

شما می‌توانید بسیاری از مهارت‌های افراد موفق را با مطالع برخی از بهترین کتاب‌های موفقیت و کسب و کار یاد بگیرید و سطح خود را بالاتر ببرید. البته همانطور که در بیشتر کتاب‌های موفقیت هم ذکر شده، دانستن تئوری پیشرفت به هیچ دردی نخواهد خورد تا زمانی که آن را وارد زندگی واقعی کنید. پس ما  همراه باشید تا مروری سریع بر ۵ تا از بهترین کتاب‌های موفقیت و پیشرفت شخصی داشته باشیم.

آیین دوست‌یابی / دیل کارنگی

پرفروش‌ترین کتاب دیل کارنگی و یکی از پر‌فروش‌ترین کتاب‌های دنیا که از بنیان‌گذار‌های سری کتاب‌های رشد شخصی نیز محسوب می‌شود، یکی از کتاب‌هایی است که به شما در ایجاد و تقویت روابط عمیق بهترین آموزش را خواهد داد.

با مطالعه این کتاب و رعایت توصیه‌های آن نه تنها کیفیت و عمق روابطت خود را غنا می‌بخشید، بلکه قادر خواهید بود تا به درستی شبکه‌ ارتباطی خود را در راستای موفقیت خود گسترش دهید.

این کتاب ترجمه شده و می‌تونید از دیجی کالا خرید کنید.

نقطه کانونی / برایان تریسی

آیا شما هم با این صحنه مواجه شده‌اید که با وجود برنامه‌ریزی دقیق، تمام کار‌های لیست وظایفتان روی هم انباشته شوند و به هیچکدام از آن‌ها نرسید؟ این موضوع برای تمام افرادی که در ابتدای مسیر موفقیت هستند پیش می‌آید و حتی ممکن است خیلی‌ها در همین مرحله جا بزنند!

اما چیزی که افراد سازنده و موفق را از دیگران متمایز می‌کند این است که آن‌ها به درک درستی از به انجام رساندن کار‌ها رسیده‌اند و این یعنی توانایی تمرکز بر انجام و به پایان رساندن یک کار واحد را در خود پرورش داده‌اند. بدون آنکه ناهمواری‌های قدم‌های بعدی و کار‌های آینده حواس آن‌‌ها را پرت کند.

همین موضوع در نظر ممکن است که ساده به ‌نظر برسد اما در عمل دشوار است. در کتاب نقطه کانونی برایان تریسی نکاتی را برای ایجاد نظم و انضباط در سازماندهی و برنامه‌ریزی را بیان می‌کند تا بتوانید کار‌های بیشتری را در مدت زمان کمتر به ثمر برسانید.

گاو بنفش / سث گادین

ایجاد یک محصول در آغاز می‌تواند کار ساده‌ای باشد اما در ادامه‌ی راه می‌تواند شما را به شکست بکشد. به همین دلیل کارگزار بازاریابی سث گادین توصیه می‌کند محصولی را به بازار عرضه کنید که مشابه آن در بازار وجود نداشته است.

در اصل با منحصر به فرد کردن محصول یا خدمات خود بازاریابی خود را به توسعه کامل تبدیل می‌کنید و این موضوع باعث می‌شود تا بازاریابی شما ساده‌تر و بی رقیب باشد.

ترجمه این کتاب رو می‌توانید از دیجی کالا تهیه کنید.

جادوی فکر بزرگ / دیید شوارتز

اگر همیشه کار‌های مهم خود در راستای موفقیت را به تعویق می‌اندازید و مدام درگیر افکار کوچک و کار‌های بیهوده می‌شوید این کتاب برای شماست. در این کتاب شوارتز راهکار‌هی عملی را ارائه می‌دهد که می‌توانند برای ایجاد یکی زندگی بهتر برای شما الهام بخش باشند و ایجاد انگیزه کنند.

ترجمه این کتاب رو می‌توانید از دیجی کالا تهیه کنید.

اثر مرکب / دارن هاردی

سه هزار دلار یا یک سنت در سی روز با افزایش سود ۱۰۰ درصدی؟ مسئله این است! اثر مرکب استراتژی به دست آوردن پاداش‌های بزرگ از قدم‌های کوچک و به ظاهر ناچیز است. تاز مانی که نتوانید رشد خود را اندازه گیری کنید در واقع یعنی رشد نکرده‌اید. این کتاب به ما یادآوری می‌کند که همیشه مسئولیت ۱۰۰ درصد هر اتفاقی که می‌افتد را بر عهده بگیریم و اینکه چیز‌های کوچیک چقدر اهمیت دارند.

ترجمه این کتاب رو می‌توانید از دیجی کالا تهیه کنید.

نوشتن دیدگاه

ورود به پنل کاربری
09127107851
setrokate_support