توسعه هوشمند می‌تواند چگونگی کسب و کار آنلاین شما را تغییر دهد. سیستم مدیریت محتوای (CMS) اختصاصی که در راستای هدف شما کار می‌کند، فروشگاه تجارت الکترونیک که بطور کامل با سیستم تکمیل درخواست خرید یکپارچه شده است و نرم‌افزارهای تحت وب که هر روز رشد می‌کنند اگر بتوانید این فضا را متصور شوید ما توانایی ساختن آنرا داریم.

 

توسعه وب

سرعت، قابلیت استفاده، کارآمدی; خدمات توسعه وب ما وب‌سایت شما را در بالای این بازی نگه می‌دارد حالا و با نگاهی آرزومندانه که به آینده خواهد داشت. از یک CMS (سیستم مدیریت محتوا) تا یک طراحی ریسپانسیو برای فروشگاه اینترنتی، بخش طراحی و توسعه وب ما مهارت‌ها و دانش فنی خود در این صنعت را برای کمک به شما جهت تحقق تمام توانایی شما در وب بکار خواهد بست.

فروشگاه اینترنتی

در سال‌های اخیر فروش آنلاین افزایش قابل توجه‌ای داشته است. یک CMS ساده به همراه تعامل بالا با مشتری، خدمات یکپارچه مدیریت کالا، بهینه شده برای موتورهای جستجو - بعنوان آن چیزی است که ستروکیت می‌تواند برای شما انجام دهد تا بتوانید Bounce Rate سایت خود را کاهش دهید و نرخ تبدیل شما را بالا ببرد و فروشگاه اینترنتی شما را بهینه کند.

نرم‌افزارهای تحت وب

در وب برجسته باشید. با وب‌سایت خود خلاقانه برخورد کنید و از طراحی هوشمندانه و تجربه کاربری در سطح اول این صنعت که منجر به محبوبیت شما می‌شود لذت ببرید. یک وب‌سایت جذاب به تنهایی قادر به جلب توجه نیست، ایجاد نرم‌افزارهای تحت وب که پیشنهاد شما را جذاب و از لحاظ کاربردی مفید می‌کند یک گام بزرگ در جهت موفقیت آنلاین است. با ما در خصوص ایده‌های بزرگ خود همین امروز صحبت کنید و ما آنرا ممکن می‌سازیم.