زیبایی تنها در ظاهر نیست. طراحی خوب بر پایه تحقیقات و نتایج قابل لمس بدست می‌آید. طراحی وب سایت ریسپانسیو (واکنش‌گرا) باعث جذب بازدیدکنندگان به کمپین بازاریابی شما می‌شود که ترافیک بازدیدکنندگان به وب‌سایت شما را به همراه دارد. ما این طراحی را با شیوه و اجزاء مورد نیاز آن انجام می‌دهیم.

 

طراحی سایت ریسپانسیو

انقلاب موبایل در حال انجام است. بیش از ۵۰ درصد کاربران، تلفن هوشمند دارند و فروش بوسیله موبایل بسیار شایع شده است. یک طراحی ریسپانسیو که سازگار با موبایل‌های اندرویدی، آیفون، تبلت‌ها و سایر دستگاه‌ها پیاده‌سازی شده است را برای گشودن دنیای آنلاین خود بر روی مشتریان جدید بکار ببرید.

 

 

طراحی سایت تعاملی

 از شلوغی بیرون بیایید. به بازدیدکنندگان نشان دهید چه چیزی شما را به این طراحی تعاملی تبدیل کرده است. یک دنیای بزرگ خارج از اینجاست و طراحی تعاملی که توجه دیگران را جلب کند راهی مهم برای ارائه آنچه در مورد شما خاص است به شمار می‌آید. طراحی‌های تعاملی ما بر این اساس طراحی شده‌اند که جلوه‌های تصویری داشته باشند و برای کاربران، محیط دلپذیر بوده و همچنین دارای عملکرد بالایی باشند.

 

 

تجربه کاربری

بهترین راه تبدیل و افزایش تعامل مشتری با یک وب‌سایت تمرکز بر روی تجربه کاربری است. ما بسیاری از تحلیل‌های بازار هوشمند را به کار می‌بریم که شامل شخصیت‌سازی، آزمایش کاربران، روند جریان کاربران و تحقیقات گسترده برای تبدیل وب‌سایت شما به عنوان یک وب‌سایت دلپذیر برای کاربران می‌باشد. با نرخ بالای  Bounce Rate خداحافظی کنید.

برندسازی

شما که هستید؟ اگر مطمئن نیستید الان زمان آن است که شروع به فکر کردن درباره هویت برند خود کنید. در عصر شبکه های اجتماعی هیچ کسب و کاری بدون وجهه نیست. ما به کسب و کارها کمک می‌کنیم تا شخصیت برند خود را هم آنلاین و هم آفلاین بسازند. ما به هر جزییاتی از قبیل پیام‌های کلیدی، شبکه‌های اجتماعی و اندازه فونت‌ها توجه داریم.