ستروکیت
Page Loder

طراحی سایت فروشگاهی:

رویکردهای تازه‌ی تجارت آنلاین، دنیای کسب و کارها را با تحولی عظیم مواجه کرده‌است. این تحول می‌تواند تهدیدی بزرگ برای کسب و کارهای سنتی و البته فرصتی برای کسب و کارهایی هماهنگ با تکنولوژی باشد.

چرا ما؟

برخلاف گذشته و روال کسب و کارهای سنتی که نیازمند تلاش‌های مقطعی بودند، در تجارت آنلاین شما نیازمند تلاش‌هایی مستمر و پیگیر خواهید بود. ما به عنوان یک شریک تجاری مسئولانه برای شما عمل خواهیم کرد و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد. ما با تجارت به خوبی آشنا هستیم و تکنولوژی را به درستی درک کرده‌ایم، در این زمینه تجربه‌های زیادی کسب کرده‌ایم از این رو کلیه نیازهای یک تجارت آنلاین را به خوبی میشناسیم و بکار می‌گیریم.

نمایش محصولات شما به زیباترین شکل ممکن

ما سایت شما را به بهترین وب سایت تجاری در دنیای مجازی تبدیل خواهیم کرد.

نام تجاری خود را توسعه دهید و با حضور دیجیتال خود به مشتریانتان امکان دهید تا بتوانند راحت‌تر به خدمات شما دسترسی داشته‌باشند و از آن‌ها بهره‌مند شوند. بدون درنظر گرفتن نوع کسب و کار شما، تیم توسعه و برنامه نویسی ستروکیت قادر است تا طراحی سایت فروشگاهی را به بهترین نحو ممکن به انجام برساند. ما تنها کلمات را به زبان نمی‌آوریم، ما توانایی‌های خود را در عمل به شما نشان خواهیم داد.

فروشتان را چندین برابر کنید

به ما از اهداف کسب و کارتان بگویید تا کارشناسان و برنامه‌نویسان مابتوانند بهینه‌ترین وب سایت تجاری را با توجه به تجربیات چندین ساله خود برای شما طراحی و پیاده‌سازی نمایند.

ما با توجه به بازخوردها و درنظر گرفتن نکات ریز روانشناسی در طراحی می‌توانیم حس ترغیب و جاذبه را در بازدیدکنندگان وب سایت شما چندین برابر کنیم و آن‌ها را به مشتریان وفادار شما تبدیل کنیم.

طراحی فروشگاه اینترنتی ریسپانسیو:

۵۶٪ از بازدیدکنندگان وب سایت‌های امروزی ترجیح می‌دهند تا از طریق موبایل‌های خود به گشت و گذار در اینترنت بپردازند.

زمان را تلف نکنید و براحتی مشتریان خود را تنها به خاطر آنکه ترجیح می‌دهند با موبایل / تبلت خود به سایت شما سر بزنند از دست ندهید.

متخصصان و برنامه نویسان ما در طراحی وب سایت فروشگاهی، نهایت دقت و ظرافت را بکار می‌گیرند و در انتها سایتی متفاوت از سایت‌های موجود به لحاظ زیبایی و تکنولوژی برای شما طراحی خواهند کرد. با ستروکیت به مشتریان خود یک تجربه خرید لذت بخش را هدیه دهید.

ورود به پنل کاربری
021-88748704
setrokate_support