ستروکیت
Page Loder

معرفی ۵ تا از بهترین کتاب‌های موفقیت و پیشرفت شخصی

تنها برای یک دقیقه به موفق‌ترین افرادی که در زندگی شخصی خود می‌شناسید فکر کنید. می‌توان حدس زد که آن‌ها دید خوبی از خود به افراد منتقل می‌کنند، بسیار مولد هستند و خط فکری آن‌ها از دیگران متفاوت است. به هر حال حتما نشانه‌ای وجود داشته که باعث شده نام آن‌ها به ذهن شما خطور کند.

چگونه شهرت و اعتبار کسب و کار خود را افزایش دهیم؟

فارق از اینکه در چه صنعت و بازاری مشغول به فعالیت هستید، شهرت و اعتبار یک برند از مهمترین عوامل در رشد کسب و کار شماست. هنگامی که به تازگی کار خود را آغاز کرده‌اید شهرت شما قاعدتا صفر است و هیچ اعتباری پیش هیچ‌کس ندارید. در این موقعیت هیچ نقد منفی، کاهش آمار بازدید از شبکه‌ها اجتماعی و یا کاهش ترافیک سایت نیز وجود نخواهد داشت.

۵ ایده استارت‌آپی ساده برای پول درآوردن

این ایده که برای کسی کار نکنیم و کسب و کار خودمان را داشته باشیم قطعا برای خیلی‌ها جذاب است. با افزایش تعداد استارت‌آپ‌ها و گزینه‌های تامین اعتبار و بودجه، بازار برای کارآفرینان در حال شکوفاییست. اما در این بین افراد بلند پروازی نیز هستند که بخاطر بودجه کم از ایده‌های بزرگ خود برای ایجاد یک تجارت بزرگ و سودمند دست می‌کشند.

راهکار‌های افزایش بهره‌وری برای کار در منزل

تا به حال این جمله را شنیده‌اید که می‌گویند: « کار خود را به خانه نبرید.» اما اگر کار شما کار در منزل باشد آنوقت تکلیف چیست؟ ایده کار در منزل در ابتدا شاید جالب و آسان بنظر برسد اما خیلی به ایده‌ آسان بودن آن بها ندهید.

۵ نکته کلیدی برای موفقیت در دیجیتال مارکتینگ

چشم انداز بازار‌یابی دیجیتال یا همان دیجیتال مارکتینگ روشن و پیوسته در حال جریان است. هر روزه پلتفرم‌های ارتباطی جدید‌تری به بازار اضافه می‌شود و راه‌های قدیمی‌تر را یکی پس از دیگری از صحنه حذف می‌کنند. الگورتیم‌ موتور‌های جستجو سالانه صد‌ها بار به روزرسانی می‌شوند و ما هر روز شاهد رقابت تنگاتنگ میان اپلیکشن‌ها و سایت‌های مختلف در تمامی سطوح خدماتی هستیم.

مهارت‌های لازم برای شروع کسب و کار چیست

در این دنیای رقابتی امروز که روز به روز در حال رشد است، برای وارد شدن و از آن مهم‌تر استمرار و دوام آوردن شامل مهارت‌هایی کلیدیست که استاندارد و چارچوب کسب و کار‌های امروزه را می‌سازند. جدای سخت‌کوشی‌، استمرار و تخصص در زمینه مورد ‌‌نظرتان، می‌طلبد که چند مورد دیگر را نیز به لیست خود اضافه کنید تا شور و شوق ایده‌‌هایتان تبدیل به یک مدل تجاری موفق شوند.

۵ ابزار ضروری برای برندسازی کسب و کار‌ها

برند کسب و کار شما تنها به رنگ لوگوی سایتتان محدود نمی‌شود. اهمیت برندیگ برای هیچ استارت‌آپی پنهان نیست و همگی می‌دانیم که اگر بخواهیم در این رقابت شدید بازار موفق شویم و حرفی برای زدن داشته باشیم باید برنامه برندسازی‌مان را از ابتدای کار آماده و به حالت اجرا درآوریم تا بتوانیم پیوسته به رشد شرکت و درنتیجه جذب مشتری مورد نظرمان کمک کنیم.

۵ مرحله برای رهایی از ترس

هر چیزی در زندگی یک آزمون است. به طور کلی ایده لحظاتی مثل فارغ‌ التحصیلی، حاضر شدن در مصاحبه شغلی، ازدواج، خرید خانه، روابط، شروع کسب و کار با همه‌ی درد‌ها و شکست‌ها همگی به زمان خود‌شان دلهره آورند. ذهن خودآگاه ما بر اساس انتظارات و چارچوبی که جامعه ما را به آن‌ها سوق داده عمل می‌کند. ترس یکی از بزرگترین منابع رشد است.

ورود به پنل کاربری
09127107851
setrokate_support