ستروکیت
Page Loder

معرفی کامل زبان‌های برنامه نویسی فرانت‌اند و بک‌اند

زبان‌های برنامه نویسی فرانت‌اند و بک‌اند اجزای سازنده همین اینترنتی هستند که اکنون با آن سر و کار دارید. برنامه‌نویسی فرانت‌اند شامل تمام چیز‌هایی است که شما در مرورگر خود شاهد آن هستید. و در مقابل توسعه و برنامه‌نویسی بک‌اند، پردازش‌های سمت سرور و پشت صحنه سایت را شامل می‌شود.

معرفی کامل زبان HTML

HTML چیست؟

اگر قصد دارید طراحی سایت را شروع کنید یادگیری زبان HTML و CSS برای شما ضروریست. هر دوی این زبان‌ها یعنی HTML و CSS در کنار زبان برنامه‌نویسی JavaScript از زبان‌های front-end محسوب می‌شوند.

چگونه می توانیم به تگ SELECT در HTML استایل دهیم؟

<SELECT> یکی از عناصر ‌HTML است که برای انتخاب یک یا چند آیتم از یک لیست کشویی استفاده می‌شود. هنگامی که شما لیست طولانی از یک سری آیتم‌ها دارید می‌تواند مفید باشد. متاسفانه برای کسانی که می‌خواهند یک طراحی سایت حرفه ای  یا طراحی سایت خلاقانه داشته باشند، پیش فرض <SELECT> در مرورگر وب زیاد کاربر پسند نیست و عالی به نظر نمی‌رسد.

ساخت صفحه سوالات متدوال

ساخت صفحه سوالات متداول برای وب سایت با بوت استرپ

سوالات متداول یکی از مفیدترین صفحات یک وب سایت است. در این مطلب به شما آموزش خواهیم داد که چگونه با استفاده از بوت استرپ آکوردین می‌توانید این قسمت را برای وب سایت خود ایجاد کنید.

با دستور CSS border-radius چه کارهایی می‌توان انجام داد؟

چگونه می‌توان برای ساخت شکل‌های جالب از دستورات CSS استفاده کرد؟ هنگامی که از ۸ مقدار مشخص برای border-radius در CSS استفاده می‌کنید.

افکت پارالکس تصاویر در وب

SimpleParallax یک کتابخانه بسیار ساده جاوا اسکریپ است که می‌توانید با آن به هر تصویر انیمیشن پارالکس بدهید.

نمایش آیکون شبکه‌های اجتماعی در سایت

ساخت آیکون های شبکه‌های اجتماعی بصورت ثابت در کنار سایت

چگونه می‌توانیم آیکون‌های شبکه های اجتماعی خود را در وب سایت بگذاریم و آن‌ها را بصورت ثابت در لبه‌های سایت قرار دهیم؟ در این مقاله قصد داریم این کار را با CSS و Html انجام دهیم.

اضافه کردن فونت سفارشی به وب سایت از طریق CSS

اضافه کردن فونت سفارشی به وب سایت از طریق CSS

در این آموزش به شما آموزش خواهیم داد تا بتوانید فونت‌های سفارشی را به وب‌سایت خود اضافه کنید. ما از تکنولوژی @fontface برای اضافه کردن فونت استفاده خواهیم کرد.

ورود به پنل کاربری
09127107851
setrokate_support