ستروکیت
Page Loder

بلاگ

سیستم مدیریت محتوا (CMS) چیست؟

سیستم مدیریت محتوا یا به اختصار CSM(content management system) در واقع یک نرم‌افزار تحت وب است که به کاربران کمک می‌کند تا بدون نیاز به داشتن دانش فنی و تخصصی در سایت خود محتوا ایجاد کنند و آن‌ها را در صورت نیاز مدیریت و اصلاح کنند.

معرفی ۵ تا از بهترین کتاب‌های موفقیت و پیشرفت شخصی

تنها برای یک دقیقه به موفق‌ترین افرادی که در زندگی شخصی خود می‌شناسید فکر کنید. می‌توان حدس زد که آن‌ها دید خوبی از خود به افراد منتقل می‌کنند، بسیار مولد هستند و خط فکری آن‌ها از دیگران متفاوت است. به هر حال حتما نشانه‌ای وجود داشته که باعث شده نام آن‌ها به ذهن شما خطور کند.

ویروس کرونا - چگونه در زمان قرنطینه بهره‌وری و آرامش خود را حفظ کنیم

فرقی نمی‌کند که با انتخاب خود یا کارفرمایتان تصمیم به این کار گرفته باشید. در حال حاضر شرایط حکم می‌کند که همگی تا حد ممکن از خانه بیرون نرویم و هشدار‌ها را جدی بگیریم. در اینجا برخی مجبور می‌شوند که از خانه کار خود را ادامه دهند و در شرایط بدتر بسیاری قادر به انجام کار خود نخواهند بود.

چگونه شهرت و اعتبار کسب و کار خود را افزایش دهیم؟

فارق از اینکه در چه صنعت و بازاری مشغول به فعالیت هستید، شهرت و اعتبار یک برند از مهمترین عوامل در رشد کسب و کار شماست. هنگامی که به تازگی کار خود را آغاز کرده‌اید شهرت شما قاعدتا صفر است و هیچ اعتباری پیش هیچ‌کس ندارید. در این موقعیت هیچ نقد منفی، کاهش آمار بازدید از شبکه‌ها اجتماعی و یا کاهش ترافیک سایت نیز وجود نخواهد داشت.

بهترین زبان‌های برنامه‌نویسی برای یادگیری

یکی از مهم‌ترین مهارت‌های عصر کنونی، توانایی نوشتن برنامه‌های کامپیوتریست. امروزه رایانه‌ها دیگر تقریبا در هر صنعتی وارد شده‌اند. این کامپیوتر می‌تواند حالت خودکار پرواز در هواپیما باشد یا در سرعت سنج دوچرخه‌تان. به عبارتی کامپیوتر تمام زندگی ما را احاطه کرده است.

۵ ایده استارت‌آپی ساده برای پول درآوردن

این ایده که برای کسی کار نکنیم و کسب و کار خودمان را داشته باشیم قطعا برای خیلی‌ها جذاب است. با افزایش تعداد استارت‌آپ‌ها و گزینه‌های تامین اعتبار و بودجه، بازار برای کارآفرینان در حال شکوفاییست. اما در این بین افراد بلند پروازی نیز هستند که بخاطر بودجه کم از ایده‌های بزرگ خود برای ایجاد یک تجارت بزرگ و سودمند دست می‌کشند.

معرفی کامل زبان برنامه‌نویسی PHP

چرا زبان PHP را یاد بگیریم؟

در حال حاضر ۸۰ درصد از تمامی سایت‌های اینترنتی به زبان PHP نوشته شده‌اند. از آنجایی که سیستم‌های مدیریت محتوایی مثل ورد‌پرس و جوملا در زبان PHP توسعه داده شده‌اند، این زبان از محبوبیت زیادی در بین فریلنسر‌ها و استارت‌آپ‌ها برخوردار است.

راهکار‌های افزایش بهره‌وری برای کار در منزل

تا به حال این جمله را شنیده‌اید که می‌گویند: « کار خود را به خانه نبرید.» اما اگر کار شما کار در منزل باشد آنوقت تکلیف چیست؟ ایده کار در منزل در ابتدا شاید جالب و آسان بنظر برسد اما خیلی به ایده‌ آسان بودن آن بها ندهید.

معرفی کامل زبان‌های برنامه نویسی فرانت‌اند و بک‌اند

زبان‌های برنامه نویسی فرانت‌اند و بک‌اند اجزای سازنده همین اینترنتی هستند که اکنون با آن سر و کار دارید. برنامه‌نویسی فرانت‌اند شامل تمام چیز‌هایی است که شما در مرورگر خود شاهد آن هستید. و در مقابل توسعه و برنامه‌نویسی بک‌اند، پردازش‌های سمت سرور و پشت صحنه سایت را شامل می‌شود.

۵ نکته کلیدی برای موفقیت در دیجیتال مارکتینگ

چشم انداز بازار‌یابی دیجیتال یا همان دیجیتال مارکتینگ روشن و پیوسته در حال جریان است. هر روزه پلتفرم‌های ارتباطی جدید‌تری به بازار اضافه می‌شود و راه‌های قدیمی‌تر را یکی پس از دیگری از صحنه حذف می‌کنند. الگورتیم‌ موتور‌های جستجو سالانه صد‌ها بار به روزرسانی می‌شوند و ما هر روز شاهد رقابت تنگاتنگ میان اپلیکشن‌ها و سایت‌های مختلف در تمامی سطوح خدماتی هستیم.

حرف زدن با خود از چه طریق به موفقیت ما کمک می‌کند

با خود حرف زدن و مثبت اندیشی مداوم تنها یک لفظ فانتزی و یک عمل جسورانه در فیلم‌های هالیوودی نیست. در حقیقت عملی کاملا واقعی، قدرتمند و کارآمداست.

مهارت‌های لازم برای شروع کسب و کار چیست

در این دنیای رقابتی امروز که روز به روز در حال رشد است، برای وارد شدن و از آن مهم‌تر استمرار و دوام آوردن شامل مهارت‌هایی کلیدیست که استاندارد و چارچوب کسب و کار‌های امروزه را می‌سازند. جدای سخت‌کوشی‌، استمرار و تخصص در زمینه مورد ‌‌نظرتان، می‌طلبد که چند مورد دیگر را نیز به لیست خود اضافه کنید تا شور و شوق ایده‌‌هایتان تبدیل به یک مدل تجاری موفق شوند.

در اینستاگرام ستروکیت چه می‌گذرد؟

نکات کوتاه، جذاب و خواندنی پیشرفت شخصی و انگیزشی در زندگی و کسب و کار.
ورود به پنل کاربری
021-88748704
setrokate_support