ستروکیت
Page Loder
معرفی جوملا

جوملا چیست؟ راهنمای کامل برای مبتدی‌ها

اگر شما هم یکی از کاربرانی هستید که که درباره نرم‌افزار جوملا، سیستم مدیریت محتوا و به کل بسیاری از اصطلاحات فنی دیگر در رابطه با طراحی سایت حرفه‌ای شنیده‌اید و اما درک درستی از این موارد ندارید،‌این یعنی به جای درستی آمده‌اید.

متد اسکرام

پایان به تعویق انداختن کارها با استفاده از متد اسکرام

تقریبا همه مردم با تعلل و تنبلی به گونه‌ای دست و پنجه نرم می‌کنند. دانشمندان و روانشناسان مطالعات زیادی را در این زمینه به انجام رسانده‌اند که در وهله اول درک کنیم چه چیزی باعث این به تعویق انداختن کار‌هایی می‌شود تا سپس بفهمیم که چگونه می‌توانیم بر این دلایل غلبه کنیم.

تم رنگی مناسب برای پرسونال برندینگ

انتخاب تم رنگی مناسب برای پرسونال برندینگ

اگر شما عنوان این مقاله را در اینترنت سرچ‌کرده باشید قطعا به این موضوع پی برده‌اید که رنگ‌ها تا چه حد می‌توانند در رساندن یک پیام قدرتمند باشند و چقدر برای برند‌سازی شخصی یا همان پرسونال برندینگ شما مهم هستند. اگر هم تا کنون روی این موضوع به طور انحصاری فکر نکرده‌اید، این را به خاطر بسپارید که تم رنگی پرسونال برندینگ شما مهم‌ترین عنصر هویت بصری برند شماست و در برنامه کلی دیجیتال مارکتینگ شما نقش مهمی را ایفا می‌کند.

مدیریت زمان و افزایش بازدهی روزانه هنگام کار

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و عصر مدرنیته، نحوه کار کردن ما هم متحول شده است. از طرفی این رشد در فناوری سبب شده که افراد در سراسر جهان بتوانند با یکدیگر همکاری کنند اما از طرفی دیگر با مطرح شدن چارچوب‌های جدید لازم است تا روز کاری برای ما دوباره از نو تعریف شود.

وردپرس چیست؟ راهنمای کامل برای مبتدی‌ها

وردپرس چیست؟ خیلی کوتاه می‌توان گفت که وردپرس در اصل ساده‌ترین و محبوب‌ترین روش برای طراحی سایت یا بلاگ است. در حقیقت بیش از ۳۵.۲ درصد از کل سایت‌های اینترنتی تحت وردپرس کار می‌کنند. این یعنی بیش از یک چهارم سایت‌هایی که هر روزه به آن‌ها سر می‌زنید توسط وردپرس ساخته شده‌اند و به وسیله آن مدیریت می‌شوند.

دیجیتال مارکتینگ چیست و شامل چه چیزهایی می‌شود؟

با اینکه همه از جهانی شدن و آسانی دسترسی اینترنت خبر داریم، این نکته را می‌دانستید که تعداد کاربران اینترنت و ساعاتی که در اینترنت سپری می‌شود هر روز با سرعتی باور نکردنی رو به افزایش است؟

سیستم مدیریت محتوا (CMS) چیست؟

سیستم مدیریت محتوا یا به اختصار CSM(content management system) در واقع یک نرم‌افزار تحت وب است که به کاربران کمک می‌کند تا بدون نیاز به داشتن دانش فنی و تخصصی در سایت خود محتوا ایجاد کنند و آن‌ها را در صورت نیاز مدیریت و اصلاح کنند.

معرفی ۵ تا از بهترین کتاب‌های موفقیت و پیشرفت شخصی

تنها برای یک دقیقه به موفق‌ترین افرادی که در زندگی شخصی خود می‌شناسید فکر کنید. می‌توان حدس زد که آن‌ها دید خوبی از خود به افراد منتقل می‌کنند، بسیار مولد هستند و خط فکری آن‌ها از دیگران متفاوت است. به هر حال حتما نشانه‌ای وجود داشته که باعث شده نام آن‌ها به ذهن شما خطور کند.

ویروس کرونا - چگونه در زمان قرنطینه بهره‌وری و آرامش خود را حفظ کنیم

فرقی نمی‌کند که با انتخاب خود یا کارفرمایتان تصمیم به این کار گرفته باشید. در حال حاضر شرایط حکم می‌کند که همگی تا حد ممکن از خانه بیرون نرویم و هشدار‌ها را جدی بگیریم. در اینجا برخی مجبور می‌شوند که از خانه کار خود را ادامه دهند و در شرایط بدتر بسیاری قادر به انجام کار خود نخواهند بود.

چگونه شهرت و اعتبار کسب و کار خود را افزایش دهیم؟

فارق از اینکه در چه صنعت و بازاری مشغول به فعالیت هستید، شهرت و اعتبار یک برند از مهمترین عوامل در رشد کسب و کار شماست. هنگامی که به تازگی کار خود را آغاز کرده‌اید شهرت شما قاعدتا صفر است و هیچ اعتباری پیش هیچ‌کس ندارید. در این موقعیت هیچ نقد منفی، کاهش آمار بازدید از شبکه‌ها اجتماعی و یا کاهش ترافیک سایت نیز وجود نخواهد داشت.

بهترین زبان‌های برنامه‌نویسی برای یادگیری

یکی از مهم‌ترین مهارت‌های عصر کنونی، توانایی نوشتن برنامه‌های کامپیوتریست. امروزه رایانه‌ها دیگر تقریبا در هر صنعتی وارد شده‌اند. این کامپیوتر می‌تواند حالت خودکار پرواز در هواپیما باشد یا در سرعت سنج دوچرخه‌تان. به عبارتی کامپیوتر تمام زندگی ما را احاطه کرده است.

۵ ایده استارت‌آپی ساده برای پول درآوردن

این ایده که برای کسی کار نکنیم و کسب و کار خودمان را داشته باشیم قطعا برای خیلی‌ها جذاب است. با افزایش تعداد استارت‌آپ‌ها و گزینه‌های تامین اعتبار و بودجه، بازار برای کارآفرینان در حال شکوفاییست. اما در این بین افراد بلند پروازی نیز هستند که بخاطر بودجه کم از ایده‌های بزرگ خود برای ایجاد یک تجارت بزرگ و سودمند دست می‌کشند.

ورود به پنل کاربری
09127107851
setrokate_support