ستروکیت
Page Loder

سئو (SEO)، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو تبدیل به یک ابزار بازاریابی شده‌است و برای آنکه وب‌سایت شما عملکرد مناسبی داشته باشد ضروری است.

اگر شما درباره ایجاد و نگهداری سئو برای وبسایتتان تجربه‌ای ندارید یا تجربه شما کم است مواردی هستند که شما می‌توانید انجام دهید تا به بهتر شدن عملکرد وب‌سایت شما کمک کنند.

 ابزار گوگل وب مستر

شما ممکن است درباره گوگل آنالیز بدانید یا از آن برای پیگیری همه بازدیدکنندگانتان استفاده کرده باشد. اما اگر شما هنوز ابزار گوگل وب مستر را ست نکرده باشید باید این کار را انجام دهید. گوگل وب مستر به شما اجازه می‌دهد که پرس‌و‌جوی (query) خاصی را جستجو کنید و ببینید که کاربران چه کلماتی را برای جستجوی سایت شما به کار برده‌اند. بهتر از آن شما می‌توانیداز آن کلمات در مطالب جدیدتان استفاده کنید تا در مورد آن بیشتر جستجو شوید. مطلب مهم دیگر آن است که گوگل وب مستر به شما اجازه می‌دهد تا نقشه سایت خود را به گوگل ارائه دهید برای آنکه موتور جستجوی آن بهتر به سایت شما هدایت شود.

استفاده از عنوان و زیر عنوان

وقتی که شما می‌خواهید مطلب جدیدی در بلاگ یا سایتتان ایجاد کنید باید از عنوانها و زیرعنوان‌های ویرایشگرتان در داخل متن استفاده کنید که معمولا با H1،H2،H3 و ... شناخته می‌شوند. با برچسب زدن عنوان با H1/H2/H3، موتورهای جستجو بهتر خواهند توانست که سایت یا بلاگ شما را جستجو کنند و کلمات کلیدی را از متن آنها بردارند.

یک توضیحات متای خوب

 توضیحات متا شامل ۱۵۶ کاراکتر است که برای دادن یک سئوی خوب  به صفحه استفاده می‌شود. داشتن یک توضیحات متای قوی، که شامل کلمات کلیدی باشد که در متن استفاده شده است باعث می‌شود که موتورهای جستجو بتوانند شما را پیدا کنند. توضیحات متای شما همچنین مختصری از متن را می‌دهد که قرار است بخوانند. شما باید با این هدف بنویسید که باعث شود کاربران روی صفحه کلیک کنند و مطلب شما را ببینند.

داشتن محتوای بکر

گفته می‌شد وقتی شما یک وب‌سایت دارید محتوا پادشاه است، این اصل هنوز موجود است... اگر ۱۰۰٪ بکر بوده و توسط شما ایجاد شده باشد. در اواخر دسامبر ۲۰۱۴ تعداد وب‌سایت‌های فعال ۹۱۵،۷۸۰،۲۶۲ تخمین زده شد. داشتن یک متن قابل اعتماد و بکر نه تنها وب‌سایت شما را جذاب‌تر می‌کند بلکه به موتورهای جستجو نشان می‌دهد که مطالب سایت شما یکتا و بکر است. اگر شما در وبسایتتان مطالب کپی داشته باشید، شما توسط موتورهای جستجو پنالتی خواهید شد و د ر رده‌بندی موتورهای جستجو سقوط خواهید کرد.

اجتماعی باشید نه بی دست وپا

ما در یک دنیای اجتماعی زندگی می‌کنیم وقتی که آنلاین باشیم... فیسبوک، توئیتر و گوگل پلاس راه برقراری ارتباط و اشتراک گذاری در وب را دگرگون ساختند. وقتی که کاربران به وب‌سایت شما می‌آیند باید راه به اشتراک گذاشتن مطالبتان را برای دیگرانی که می‌خواهند آن‌ها را به اشتراک بگذارند، آسان کنید. شاید به نظر ساده لوحانه به نظر بیاید اما وقتی وب‌سایت شما مجهز به ابزاری باشد که مقالات، پست‌های بلاگ و صفحه‌های شما به راحتی به اشتراک گذاشته شوند، به دیگران کمک می‌کند که مطالب شما را در وب منتشر کنند.

دیدگاه ها

 • نصرالله نژاد

  با سلام و عرض ادب
  خواستم تشکر کنم بابت مطالب خوب شما

  لطفا به این رویه ادامه بدید و بیشتر مطالب بذارید.
  به سایت ما سر بزنید
  تشکر
  طراحی سایت

 • amirmasomi

  با سلام
  لطفا دو سایت زیر را نگاه کنید
  چه مدت زمان می برد تا رتبه یک گوگل در کلمات زیر شوم . لطفا هزینه را هم بگید
  تبلیغات وایبری ، تبلیغات تلگرام ، پنل تلگرام
  http://vibershetab.com/ پنل کاربری
  http://vibershetab.ir/ سایت نمایشی

نوشتن دیدگاه

ورود به پنل کاربری
021-88748704
setrokate_support