ستروکیت
Page Loder

Bounce Rate درصد بازدیدکنندگانی است که به یک صفحه از سایت شما وارد شده‌اند و بدون آنکه وارد صفحه دیگری از سایت شده یا با آن تعاملی داشته باشد از سایت خارج شده اند.

عامل‌هایی وجود دارد که باعث بالا رفتن bounce rate می‌شود. برای مثال ممکن کاربران در بدو ورود به سایت شما آنرا بدلیل اشکال در طراحی یا قابلیت استفاده ترک کنند. همچنین ممکن است سایت را بعد از مشاهده یک صفحه ترک کنند بدلیل آنکه مطالبی را که نیاز داشته‌اند در آن صفحه یافته‌اند و نیاز یا علاقه‌ای برای دیدن صفحات دیگر سایت را ندارند.

دلایل بالا رفتن Bounce Rate

Boune rate بالا بدلیل یک یا چندین عامل مختلف رخ دهد، که شامل:

سایت‌های تک صفحه‌ای

اگر شما یک سایت تک صفحه‌ای داشته باشید، شما صفحه‌های مختلف نخواهید داشت و کاربران تنها پس از مشاهده یک صفحه از آن خارج می‌شوند.

طراحی سایت

اگر سایت شما صفحات متعددی دارد و Bounce rate شما همچنان بالاست باید طراحی آنرا چک کنید که آیا ظاهر جذاب دارد که بتواند کاربران را ترغیب کند که صفحات دیگر سایت را ببینند. آیا از کلمات کلیدی مناسب برخوردار است و اینکه درست پیاده سازی شده است.

رفتار کاربران

عوامل دیگر ممکن است تنها به رفتار کاربر نسبت داده شود. بطور مثال، اگر کاربر یک صفحه از سایت شما را به علاقه‌مندی‌هایش اضافه کرده باشد و تنها به آن صفحه وارد و از آن خارج می‌شود.

دیدگاه ها

نوشتن دیدگاه

ورود به پنل کاربری
09127107851
setrokate_support