ستروکیت
Page Loder

اگر قصد دارید یکی از صفحات وب سایتتان را به رزومه کاری ریسپانسیو خود اختصاص دهید، می‌توانید از قالب سایت رایگانی که ما در اختیار شما قرار می‌دهیم استفاده کنید.

همانطور که اشاره شد، این قالب کاملا رایگان و ریسپانسیو است. علاوه بر این، به دو زبان انگلیسی و فارسی تهیه شده است. برای استفاده از این قالب، تنها چیزی که لازم است انجام دهید یک Copy-Paste ساده است.

درباره قالب

قالب با فریم ورک بوت استرپ 4 ساخته شده و با html و css کاملا سازگاری دارد. بنابراین، شما می توانید بدون نگرانی از به هم ریختن سایر استایل‌هایتان از آن استفاده کنید. قالب دارای طراحی متمایز و مدرن  و کاملا ریسپانسیو است.

طریقه استفاده

برای استفاده از قالب کافی است سه مرحله زیر را انجام دهید:

۱- فایل با فرمت فشرده (.zip ) را از انتهای متن مقاله، دانلود کرده و آن را از حالت فشرده خارج کنید.

۲- کدهای HTML را در پروژه خود paste کرده و اطمینان حاصل کنید که صفحه جاری شامل کدهای بوت استرپ‌۴ می‌باشد.

۳- استایل‌های لازم در فایل‌های CSS مجزا برای شما مهیا شده‌اند. فایل‌های CSS را در پروژه خود قرار دهید و فراموش نکنید که حتماً فایل‌های CSS مربوطه را در پروژه خود با تگ Link معرفی کنید و یا می‌توانید استایل‌های موجود در هر فایل را کپی و به فایل شامل استایل‌های پروژه خود اضافه کنید.

رایگان برای استفاده‌های تجاری:

کلیه حقوق برای استفاده از این اثر در اختیار شما قرار می‌گیرد بنابراین شما می توانید کلیه فایل های این قالب را شخصی سازی کرده و در پروژه‌های طراحی سایت شخصی و تجاری خود استفاده کنید.

نوشتن دیدگاه

ورود به پنل کاربری
09127107851
setrokate_support