طراحی سایت

دانلود پکیج آیکون‌های پزشکی

آیکون‌ها یکی از عناصر به ظاهر بی‌اهمیت است که تاثیر نسبتا زیادی به ظاهر و احساس کلی رابط کاربری می‌دهد. طراحان وب و موبایل همیشه دنبال پکیج‌های با کیفیت هستند.

با دستور CSS border-radius چه کارهایی می‌توان انجام داد؟

چگونه می‌توان برای ساخت شکل‌های جالب از دستورات CSS استفاده کرد؟ هنگامی که از ۸ مقدار مشخص برای border-radius در CSS استفاده می‌کنید.

افکت پارالکس تصاویر در وب

SimpleParallax یک کتابخانه بسیار ساده جاوا اسکریپ است که می‌توانید با آن به هر تصویر انیمیشن پارالکس بدهید.

دانلود رایگان پکیج آیکون‌های شبکه‌های اجتماعی

دانلود رایگان پکیج آیکون‌های شبکه‌های اجتماعی

هیچ وب سایتی بدون آیکون شبکه‌های اجتماعی کامل نیست. امروزه همه چیز از امضای ایمیل و کارت ویزیت گرفته تا پوسترها و ویدئوها از آیکون‌ها استفاده می‌کنند.

نمایش آیکون شبکه‌های اجتماعی در سایت

ساخت آیکون های شبکه‌های اجتماعی بصورت ثابت در کنار سایت

چگونه می‌توانیم آیکون‌های شبکه های اجتماعی خود را در وب سایت بگذاریم و آن‌ها را بصورت ثابت در لبه‌های سایت قرار دهیم؟ در این مقاله قصد داریم این کار را با CSS و Html انجام دهیم.

فشرده کردن حجم عکس‌ها برای وب سایت

با افزایش صفحات وب تعداد منابعی(تصاویر، ویديوها، فونت‌ها و ...) که در آن‌ها استفاده می‌کنیم بیشتر و بیشتر می‌شود و این کار باعث افت سرعت سایت و تجربه کاربری می‌شود.

چگونه چندین منبع درآمد برای خود ایجاد کنیم؟

در گذشته ساختن بیش از یک منبع درآمد اغلب سخت، وقت‌گیر و گران بود. خوشبختانه اوضاع تغییر کرده است و اینترنت تولید جریان‌های چندگانه منبع درآمد را آسان‌تر، سریع‌تر، و مقرون به صرفه‌تر کرده‌است.

چگونه پست‌های اینستاگرام را در وب سایت نمایش دهیم؟

قرار دادن پست‌های اینستاگرام درون محتوای سایت، راهی آسان است که عکس‌ها و فیلم‌های اینستاگرام را به مقالات خود اضافه کرده و مقالات خود را جذاب‌تر کنید.

ورود به پنل کاربری
021-88509841
setrokate_support