ستروکیت
Page Loder

طراحی سایت بر مبنای سیستم مدیریت محتوا به دو دسته تقسیم می‌شود: طراحی سایت با استفاده از سیستم‌ مدیریت محتوای آماده مانند جوملا و وردپرس و یا با سیستم مدیریت محتوای اختصاصی.

در طراحی سایت اختصاصی، هم طراحی قالب سایت به صورت اختصاصی انجام می‌شود و هم سیستم مدیریت محتوا با توجه به نیازهای شما به صورت اختصاصی طراحی و برنامه نویسی می‌شود.

 طراحی سایت اختصاصی برای چه کسانی مناسب است؟

اگر شما قصد دارید یک وب سایت برای اهداف بلند مدت استفاده کنید، طراحی سایت اختصاصی می‌تواند یک گزینه مناسب برای شما باشد. در طراحی اختصاصی، قالب سایت و سیستم مدیریت محتوای آن بر اساس نیازهای شما طراحی و برنامه‌نویسی می‌شود که در نتیجه می‌تواند به سرعت بارگذاری سایت و بهینه بودن آن کمک فراوان کند. در طراحی سایت اختصاصی بخاطر اختصاصی بودن کدها، امکان توسعه آن راحت تر است و برنامه‌نویس می‌تواند بدون محدودیت خواسته‌های شما را به اجرا درآورد.

برای طراحی سایت هر کسب و کاری می‌توان از سیستم مدیریت محتوای اختصاصی بهره برد، مانند: طراحی سایت شخصی، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت تجاری، طراحی سایت اختصاصی و برنامه‌های تحت وب (وب اپلیکیشن).

مزایای طراحی سایت اختصاصی

  • بارگذاری سریع‌تر صفحات وب 
  • بهینه بودن سایت برای موتورهای جستجو
  • انعطاف بیشتر برای طراحی صفحات وب
  • امکان توسعه در بستر ایجاد شده
  • سیستم مدیریت آسان و پیشرفته
  • سیستم مدیریت محتوای فارسی

اگر شما به سایت‌تان به چشم یک سرمایه گذاری نگاه می‌کنید، طراحی سایت اختصاصی با کدهای بهینه، یک گزینه مناسب است تا شما را برای رسیدن به اهداف‌تان یاری کند.

طراحی خلاقانه و حرفه‌ای بر پایه سیستم مدیریت محتوای اختصاصی شما را از رقبایتان متمایز می‌کند و می‌توانید خدمات حرفه‌ای‌تری به کاربران خود ارائه دهید.

ستروکیت با ارائه خدمات حرفه‌ای در زمینه طراحی سایت می‌تواند در این مسیر همراه شما باشد و در توسعه و پشتیبانی وب سایت در کنار شما باشد.

مشاوره

جهت مشاوره طراحی سایت اختصاصی و جزییات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید.

نوشتن دیدگاه

ورود به پنل کاربری
09127107851
setrokate_support